top of page
DSC_2829_edited.jpg

Luczis - biografia 

Luczis urodził się w Ułan – Ude w Buriacji, która mieści się we wschodniej części Syberii, niedaleko centrum buddyzmu tybetańskiego. Przez siedem lat studiował na Moskiewskiej Akademii Jogi, gdzie później wykładał. Ukończył również kierunek psychologii, psychoterapii oraz socjoterapii w Moskwie. Posiada dyplom psychologa - terapeuty. W swojej praktyce łączy wiedzę akademicką oraz duchową. 


Przez lata prowadził zajęcia w wielu krajach świata m.in.: Rosji, Polsce, Kazachstanie i USA. W ostatnim czasie, w związku z dużym zainteresowaniem polskich i rosyjskich uczniów skupił się głównie na działalności w Polsce i Rosji. To właśnie dzięki licznym zaproszeniom z Polski oraz fascynacji kulturą Słowian nauczył się języka polskiego, co w konsekwencji pomaga mu wykładać wiedzę w naszym rodzimym języku.


Do tej pory w języku polskim ukazało się pięć Jego książek: ,,Pięć smoków podtrzymujących jednego świętego”, która jest teoretycznym i praktycznym wprowadzeniem do Tantry, ,,Odmładzające jabłka – czyli starosłowiańska sztuka miłości” przekazująca głęboką i sakralną wiedzę o tym jak harmonijnie budować relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz seria trzech tomów - ,,Bóg lubi się kochać”, które stanowią niezwykłą opowieść o miłości, zmysłowej krainie Tantry, mistyce i duchowości. W planach są kolejne publikacje dzieł autora w języku polskim.


Podczas organizowanych wypraw jest przewodnikiem po miejscach mocy na Syberii, w Tybecie, Nepalu Indiach i Egipcie. Każda podróż z Luczisem to przygoda i szansa na odmianę życia, wzrost osobisty i duchowy.

 Love Of Life:

nauki i warsztaty

Luczis  prowadzi Szkołę Miłość Życia - Love of Life.


Podczas wykładów i warsztatów splata starożytną mądrość z prostymi ćwiczeniami jogi i technikami oddechowymi, przekazuje ludziom wiedzę o Tantrze i Tao Miłości.


Porusza tematy związane ze Starosłowiańskimi Naukami o Miłości, Duchowymi Prawami Natury oraz kontaktowaniem się z Rodem. Dzieli się wiedzą i doświadczeniami w zakresie pracy ze swoimi emocjami oraz snami.

Przekazywana przez niego wiedza pomaga ludziom na ścieżce rozwoju duchowego — przynosi zrozumienie i akceptację. Pomaga żyć pełniej i w zgodzie z własną duszą. Jego szkolenia dają głęboki wgląd, przyczyniając się do zmian w życiu uczestników, przynosząc harmonię i budząc ich w Miłości Życia.

 

   Sprawdź nadchodzące warsztaty z Luczisem w Polsce.

przerobione warsztaty2.jpg
bottom of page