Drodzy przyjaciele! Z radością informujemy, że organizujemy kurs wyjazdowy z Luczisem do Turcji!

Kurs odbędzie się w przepięknym miejscu Çıralı (Antalya) nad Morzem Śródziemnym.

Tytuł wyjazdu: „Kocham siebie, kocham ciebie”.

 

Planowany termin: 7-16 października 2022

Tematy zajęć: treningi uczuciowo-emocjonalne, ćwiczenia i praktyki z zakresu tematu "Sex №2", praktyki odzyskiwania mocy, analiza oraz interpretacja snów, wyrażanie uczuć pozytywnych i negatywnych.

Niestety ze względu na trudne okoliczności nie udało się wcześniej zorganizować tego wyjazdu, z tego względu przepraszamy za spontaniczność ogłoszenia. Zapraszamy do naszego czatu na Telegramie https://t.me/+W0odVwb2IuBkZjg8 „Z Luczisem do Turcji”, na którym będzie można zadawać pytania dot. wyjazdu.

 

Szacunkowe koszty:

550 Euro* - cena obejmuje: zajęcia, transport do hotelu

Zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniami - ceny od ok 350 Euro* w zależności od rodzaju pokoju. Na czacie wyjazdowym ( https://t.me/+W0odVwb2IuBkZjg8 ) będzie można zaprosić i  dogadać się z innymi uczestnikami w sprawie rezerwacji, aby razem wybrać pokój.

Bilety lotnicze, obiady oraz kolacje nie są wliczone w cenę.

*ceny są szacunkowe i końcowo mogą się różnić w zależności od ilości osób i możliwych zaistniałych sytuacji.

Zatrzymamy się w małej przytulnej wiosce Cirali na zachodzie Antalyi. Miejsce to słynie ze wspaniałej plaży, malowniczej przyrody i górskich krajobrazów.
Przybliżony rozkład dnia*:
6:30-8:00 – ćwiczenia, tantra joga
8:00-9:30 - śniadanie w hotelu
9:30-11:30 - spacery, kąpiele w morzu
11:30 - 13:00 – analiza oraz interpretacja snów
13:00-16:00 - obiad, czas wolny
16:00-18:00 – Treningi: „Kocham siebie”, „Kocham Cię”, sztuka wyrażania uczuć i akceptacji siebie
18:00-19:30 - kolacja
19:30 - 21:30 - zajęcia, medytacje
*Harmonogram może ulec zmianie
Pomiędzy praktykami będziesz miał okazję cieszyć się górami, morzem i słońcem, zanurzyć się w starożytnej historii tego miejsca.
CO ZOBACZYMY
Starożytne licyjskie miasto Olympos położone jest w niezwykle pięknym miejscu - wzdłuż brzegów górskiej rzeki wpadającej do wąwozu. Zachowały się tu grobowce, mozaiki, kolumny, amfiteatr, łuki.
Góra Chimera - Yanartas (Płonąca Góra). Miejsce, w którym według legendy starożytny bohater Bellerophon zabił strasznego potwora - Chimerę, której pozostałości plują ogniem z ziemi. Oto ruiny świątyni Hermesa.
Droga Licyjska - przespacerujmy się częścią najsłynniejszego szlaku, poznajmy fakty historyczne i starożytne legendy, podziwiajmy morskie pejzaże.

 

Osoby chętne i gotowe wziąć udział w wycieczce, proszone są o wypełnienie poniższej ankiety  i wysłanie jej do organizatorów na adres email: loveoflifeschool@gmail.com .

 

Ankieta  - kliknij aby ściągnąć

 

Nabór uczestników wycieczki został rozpoczęty, miejsca są ograniczone.

 

Zapraszamy serdecznie!!!