top of page

Iwona

Uczestniczka kursu "Odzyskiwanie Kobiecej Mocy"

"Przed warsztatami Luczisa (2 i pól roku temu) byłam słaba, miałam silne bóle bioder, czułam się głupia, mało warta, wątpiąca, winna nawet za czyjeś postępowania, bez odwagi itp., a z drugiej strony ciągle krytykowałam i obwiniałam  wszystko i wszystkich…


Totalne odjazdy sprzeciwności.Dzięki Warsztatom Luczisa czuje jak siła powraca, bóle bioder zniknęły, świadomiej słyszę, co myślę, czuje lepiej kim jestem… Widzę jak strasznie powielałam programy po mojej mamie i obu babciach, nadmierne i przytłaczające poczucie winy maleje każdego dnia, praca się zmieniła, pieniądze przychodzą z nieoczekiwanych stron, prezenty, nowe znajomości… Mam wrażenie, że każdego dnia dzieją się cuda! Mam odwagę mówić co czuje zamiast płakać albo krzyczeć.  Relacja z moją córką z ciągłej walki zmieniła się na zrozumienie i normalną szczerą  komunikację. Walka z mamą ustala - ucichła, na jej oskarżenia i pretensje już się godzę ze zrozumieniem i spokojem…. Przytakuję, bo zobaczyłam jakim potworem byłam (już bez poczucia winy i złości ).


Bardzo dziękuje Luczisowi i całej ekipie, bo po 52 latach  „spania ” teraz czuje, że się budzę, że dam radę, że potrafię, że dostaję Boskie wsparcie.


Zaczęłam inaczej kochać (widzieć) siebie i innych .


Wszystko co Luczis przekazuje działa !!! ".

bottom of page