top of page

Z Luczisem nad Morze Śródziemne

Wyprawa odbywa się regularnie w różnych porach roku, poza sezonem. Jest to wycieczka, która zyskała już grono stałych bywalców. Wyjazdy te zawsze cieszą się sporą frekwencją.

Każdy z nich jest niepowtarzalny i przyczynia się do pozytywnych zmian w życiu, co potwierdzają opinie przesłane przez uczestników.

Miejsce jest magiczne

Za każdym razem zatrzymujemy się w małej przytulnej wiosce Cirali na zachodzie Antalyi. Miejsce to słynie ze wspaniałej plaży, malowniczej przyrody i górskich krajobrazów. Nie jest to Turcja, jaką większość osób kojarzy – z hotelami all-inclusive, basenami i mnóstwem turystów.

Cirali to unikalny zakątek Turcji – jest chroniony przez ekologów, ponieważ to obszar rozmnażania się żółwi morskich (które z resztą można spotkać na plaży). Dlatego symbolem tego miejsca jest właśnie żółw.

 

Słońce, czyste morze, plaża, góry i mnóstwo zieleni – już samo przebywanie w tym miejscu przyczynia się do przemian wewnętrznych w człowieku.

 

Jest tam sporo ciekawych miejsc, które wspólnie odwiedzamy w czasie wolnym od zajęć, jak na przykład starożytne miasto Olympos czy góra z wiecznym ogniem Chimera, a także wiele innych atrakcji.
 

Ponadto Cirali jest mekką seminariów oraz festiwali poświęconych jodze. Przez cały rok odbywają się tu ich niezliczone ilości, co dodatkowo przyczynia się do tego, że atmosfera tego miejsca jest przyjemna.


Z reguły grupa przebywa długie kilometry, a uczestnicy lecą z różnych krajów, by wziąć udział w tej rozwojowej wyprawie. Lot z Warszawy trwa ok. 3 godz.

Przybliżony rozkład dnia*:

7:00-8:00 – ćwiczenia

8:00-10:00 - śniadanie w hotelu, czas wolny

10:00-13:00 – część teoretyczna i praktyczna

13:00-16:00 - obiad, czas wolny

16:00-18:00 – treningi, medytacje

18:00-19:30 - kolacja

19:30 - 21:30 - cinema club

*Harmonogram może ulegać zmianom.

Dodatkowo w programie:

* Zwiedzanie Starożytnego miasta Olympos, zbudowanego przez starożytnych rzymian, które położone jest w niezwykle pięknym miejscu , wzdłuż brzegów górskiej rzeki, wpadającej do wąwozu. Zachowały się tu grobowce, mozaiki, kolumny, amfiteatr, łuki.

* Góra Chimera - Yanartas (Płonąca Góra). Miejsce, w którym według legendy starożytny bohater Bellerophon zabił strasznego potwora - Chimerę, której pozostałości plują ogniem z ziemi.

* Rejs łodzią

* Wizyta w Hammamie oraz Spa.

Osoby chętne i gotowe wziąć udział w warsztatach, proszone są o wypełnienie ankiety i wysłanie jej do organizatorów na adres email:

loveoflifeschool@gmail.com.

Galeria zdjęć:

bottom of page